obchod@rightpower.cz +420 558 889 666 - Magyarul is kommunikálunk hlášení poruch
medalNaše certifikáty profile-line-

Zákaznický portál

Domácnosti Firmy a organizace

Výkup elektřiny z fotovoltaiky či iných pro firmy

Provozujete vlastní fotovoltaickou elektrárnu či jiný zdroj elektrické energie a zároveň máte zájem o prodej elektřiny? V tom případě se neváhejte obrátit na nás. My nabízíme výkup elektřiny, resp. výkup přebytků elektřiny od provozovatelů vlastních zdrojů elektrické energie za skutečně zajímavou výkupní cenu elektřiny. Zaměřujeme se na výkup elektřiny z fotovoltaických elektráren, bioplynových stanic, větrných elektráren, malých vodních elektráren a jiných.

Chci ponuku
shape
pre-koho-je-vykup

Pro koho je výkup elektřiny určen

Zapomeňte na nevýhodné podmínky garantovaného výkupu a zvyšte spolu s námi svůj výnos z prodeje elektřiny do sítě. Na našich zákaznících nám opravdu záleží, proto upřednostňujeme individuální přístup, zohlednění podmínek druhé strany a optimalizaci vašich výnosů z prodeje elektřiny. Využijte služeb a výhod, které nikde jinde nenajdete. Pokud například provozujete zdroj s flexibilitou ve výrobě (např. kogenerační jednotku), získáte od nás opravdu zajímavou finanční prémii. Táto služba je určená pro firmy a organizace.

Nabídku pro výkup vyhotovíme každému zdroji individuálně dle požadavků. Pro více informací napište na vykup@rightpower.com

power-plant

Máte zájem o prodej elektřiny do sítě?

Naše společnost se výkupem elektřiny z FVE (výkupem elektřiny z fotovoltaiky), resp. výkupem elektřiny z jakéhokoli zdroje zabývá již dlouhá léta, proto máme potřebné zkušenosti a umíme spolu s naším zákazníkem nastavit výhodnou výkupní cenu elektřiny, resp. cenu výkupu elektřiny. Ke každé nabídce pro výkup elektřiny z fve (výkup elektřiny z fotovoltaiky) či výkup elektřiny z jiného zdroje přistupujeme individuálně po zohlednění podmínek provozovatele zdroje elektřiny.

Obraťte se na nás při prodeji elektřiny do sítě a my vám garantujete, že společně najdeme to nejlepší řešení pro vás.

Chci ponuku
shape
ponuka

Jak dostanu nabídku na výkup elektřiny?

Na adresu vykup@rightpower.com nám pošlete následující údaje o vašem výrobním zdroji a my Vám vyhotovíme nabídku na míru:

  • Technickou specifikaci výrobního zařízení
  • Smluvní vázanost se současným výkupcem
  • 15 minutový výrobní diagram
  • Roční předpoklad výroby v MWh
shape
shape
About

Výhody pro naše zákazníky

title

Individuální přístup ke každému zákazníkovi

title

Výhodné výkupní ceny i pro víceleté kontrakty

title

Vykupujeme také záruky původu elektřiny

title

Nabízíme komplexní služby a poradenství v oblasti energetiky

title

Dlouhodobé zkušenosti na středoevropském trhu s energiemi

shape
shape