kontakt@rightpower.cz +420 558 889 666 - Magyarul is kommunikálunk medalNaše certifikáty
profile-line-

Zákaznický portál

cs
sk
hu
kontakt@rightpower.cz +420 558 889 666 - Magyarul is kommunikálunk
cs
sk
hu
Domácnosti Firmy a organizace

Denní trh

Vzhledem k aktuální nestabilní situaci s cenami energií na trhu zavádíme pro domácnosti nový produkt Denní trh – domácnost. Elektřina za velkoobchodní ceny je nyní dostupná také pro domácnosti. Vaše cena tak bude přesně kopírovat aktuální cenu elektřiny na trhu.

Mám zájem
shape
shape
About

Jak to funguje?

title

Elektřinu nakoupíme den před tím než vám ji dodáme. Tehdy umíme přesně určit kolik elektřiny budete potřebovat a kolik jí máme nakoupit.

title

V dobách stoupání a klesání cen nabízíme zprůměrované ceny za určité období.

title

Dáme vám velkoobchodní cenu, která se v den dodávky zobchodovala na trhu.

title

Ceny si můžete kdykoli ověřit z veřejně dostupných informací (cena elektřiny na OTE)

title

Víte přesně za co a kolik platíte.

title

Smlouva bez vázanosti.

title

Celý proces změny dodavatele vyřídíme za vás.

shape
shape
kontakt

Máte zájem? Kontaktujte nás!

shape

SPOT (denný trh) je produkt s jednotarifní sazbou určený zákazníkům s průběhovým měřením, kteří preferují nákup s okamžitou dodávkou nakoupené elektřiny. Produkt SPOT zajišťuje nákup elektřiny za cenu odpovídající vývoji na trhu a tím pádem kopíruje aktuální cenový vývoj. Na rozdíl od ostatních produktů si v případě SPOTu nezajišťujete celý roční objem elektřiny dlouhodobě dopředu, ale my pro Vás nakupujeme elektřinu denně s tím, že je dodána okamžitě. Cena je přímo závislá na denním pohybu cen na energetické burze a to ať už směrem nahoru tak i cenovým propadům a snižování. Pořizování elektřiny na spotovém trhu je výhodné v případě velkého množství přebytečné energie na trhu, kdy se dá nakoupit za velmi nízkou cenu. Tento způsob nákupu může být ale také nevýhodný, pokud je elektřiny nedostatek, například při výrazné změně počasí, poklesu výroby elektřiny, nečekaném nárůstu spotřeby výrobních podniků, apod. V takovém případě poptávka převyšuje nabídku a cena je naopak vyšší. Při uzavření smlouvy s Vámi sjednáme pouze hodnotu indexu, kterou stanovíme na základě ročního odběrového diagramu. Ve smlouvě se zavážeme, že Vám budeme po celou dobu kontraktu zajišťovat denně elektřinu na spotovém trhu.

Proč se zvyšuje cena elektřiny?

shape