kontakt@rightpower.cz +420 558 889 666 - Magyarul is kommunikálunk hlášení poruch
medalNaše certifikáty profile-line-

Zákaznický portál

Domácnosti Firmy a organizace

Plyn

RIGHT POWER nabízí kromě zelené elektřiny také dodávky zemního plynu, který minimálně zatěžuje životní prostředí. Při spalování zemního plynu totiž vzniká nejmenší podíl oxidu uhličitého ze všech fosilních paliv. Přidejte se mezi spokojené zákazníky, kteří odebírají plyn s nejlepší cenou na trhu.

Informace pro zákazníky – maloodběratele/podnikatele s roční spotřebou plynu nad 63 MWh/rok (plyn)

Nastalá situace na trhu související s růstem velkoobchodních cen a ukončení činnosti konkurenčních dodavatelů plynu s dodávkou za zasmluvněné ceny způsobila silný zájem podnikatelů s vyššími spotřebami energie o produkty určené pro prodej zákazníkům domácnost/maloodběratel (podnikatel).
S platností od 15. 10. 2021 proto společnost RIGHT POWER, omezuje možnost k uzavření smlouvy/dodatku na dodávku plynu přesahující výše uvedené limity roční spotřeby komodity (platí pro součet roční spotřeby všech odběrných míst zákazníka) u tarifu „ekonóm“ určeného pro prodej kategorii zákazníků domácnost/maloodběratel (podnikatel).
Smlouvy /dodatky s těmito parametry nebudou až do odvolání uzavírány/akceptovány. V případě, že dojde k distančnímu uzavření smlouvy, vyhrazuje si RIGHT POWER právo od takové smlouvy odstoupit. Zákazník bude o této skutečnosti informován ve lhůtě 15 dnů od doručení takové smlouvy.

Chci nabídku na odběr plynu
shape

Plyn s garancí

najnizsia-cena-green

Nejnižší cena dodávek plynu na českém trhu

garancia

Poskytujeme garanci spolehlivé dodávky plynu a elektřiny

celoslovenska-dostupnost

Máme celorepublikovou působnost

shape

Proč plyn od RIGHT POWER?

title
Najnižšia cena dodávky plynu na slovenskom trhu

S RIGHT POWER můžete ušetřit až …. ročně v porovnání s dominantním dodavatelem plynu v České republice

title
Garantovaná cena bez skrytých poplatků

Od RIGHT POWER získáte jen férovou nabídku s transparentními podmínkami. Žádné nepříjemné překvapení v podobě nepředvídatelných poplatků.

title
Dodavatel s 15-ti letou tradicí

Dodáváme zelenou energii stovkám spokojených domácností, firem a obcí na Slovensku a v Čechách už 15 let. Jsme lídrem na evropském trhu s energiemi.

title
Využíváme energii z obnovitelných zdrojů.

V RIGHT POWER jsme přesvědčení, že zelená elektřina je klíčová v boji proti klimatické krizi, znečišťování planety a představuje udržitelnou budoucnost.

title
Za nové domácnosti sadíme stromečky

Za každou novou domácnost, která se rozhodne odebírat naší zelenou elektřinu zároveň vysadíme stomeček. Naposledy jsme zasadili desítky nových borovic na místě, které je našemu srdci nejbližší – ve Valčianské dolině.

About

Chci odebírat plyn od RIGHT POWER

Po odeslání formuláře Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku ušitou přesně pro potřeby Vaší domácnosti. Zákaznický servis RIGHT POWER se Vám brzy ozve.

Chci nabídku na odběr plynu
shape

Z čeho se skládá cena plynu?

Vaša platba za plyn přijde k nám a větší část z ní odvádíme dalším subjektům.

Distribuce plynu v současnosti tvoří přibližně jednu třetinu (34 %) koncové ceny, kterou domácnosti vidí na svých fakturách. Náklady na dodávku plynu a průměrný zisk dodavatelů tvoří přibližně 6 % koncové ceny, náklady na přepravu plynu odpovídají přibližně 5 % koncové ceny.

shape